Nuotraukų galerija

Sveikatiada

Rugsėjo 1-osios šventės akimirkos

Naujų darbų pradžia

Stiprokas rudeninis vėjas atpūtė dar vienus mokslo metus. Į mokyklą susirinko pailsėję mokiniai ir mokytojai. Laukia nauji darbai, nauji rūpesčiai, džiaugsmai.

Susirinkę į šventę mokiniai ir jų tėveliai nudžiugo – gavome dar vieną geltonąjį autobusiuką. Mūsų mokiniai suvažiuoja iš daugybės kaimų ir kaimelių, vadinasi, dabar jie bus suvežami ir greičiau, ir patogiau.

Didžiausia šventė rugsėjo pirmąją mokyklos abiturientams ir pirmokams. Vieniems šie mokslo metai paskutiniai, kitiems – pirmieji. Iš Gelvonų seniūnijos seniūno Liongino Juzėno rankų pirmokiukai gavo pasus, dvyliktokai jautėsi svarbūs ir orūs – šiemet jie tikrieji mokyklos šeimininkai.

Belieka palinkėti darbštumo ir kūrybingumo mokiniams, kantrybės ir neblėstančių idėjų mokytojams ir tvirtybės bei sveikatos mokyklos administracijai.

Jaunieji žurnalistai

nuotraukos K.Stankevičiaus

.

Pagrindinis Apie mus Ugdymas Suaugusiųjų ugdymas Naujienos Renginiai Nuotraukų galerija Parama mokyklai Dokumentai