Sportiniai renginiai

atgal

Lengvoji atletika
Šiauliuose vyko Lietuvos kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos varžybos. Gelvonų vidurinės mokyklos mokinys Gražvydas Balsevičius 400 distanciją įveikė per 55,58s ir buvo apdovanotas bronzos medaliu.

,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“
Širvintų ,,Atžalyno“ pagrindinėje mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų pradinių ir 5-6 klasių zoninės ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Dėl kelialapių į tarpzonines varžybas varžėsi Ignalinos rajono Vidiškių , Molėtų rajono Alantos gimnazijų, Ukmergės rajono Taujėnų, Molėtų rajono  Suginčių ir mūsų rajono Gelvonų vidurinių mokyklų jaunieji sportininkai.
Drąsiukai varžėsi 9 estafečių varžybose. Pradinukų varžybose pirmąją vietą laimėjo Ukmergės Taujėnų vidurinė mokykla, antrąją vietą užėmė Molėtų Alantos gimnazija ir treti liko gelvoniškiai.
5-6 klasių varžybose gerai rungtyniavo Gelvonų vidurinės mokyklos sportininkai (komandą varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojas Žilvinas Žygė), kurie užtikrintai laimėjo pirmąją vietą ir toliau rungtyniaus tarpzoninėse varžybose, antroje vietoje liko Ukmergės Taujėnų vidurinė mokykla, trečioje - Ignalinos Vidiškių gimnazija.