Į gimnazijos kiemą atėjo ne tik pavasaris, bet ir ilgai laukta šventė – dvyliktokų Šimtadienis! Šventiškai nusiteikę dvyliktokai rinkosi į DISCO stiliumi žėrinčią foje. Nuotaikingą šventę pradėjo dešimtokų sukurtas filmas apie dvyliktokų nuotykius belaukiant Šimtadienio. O ir pats Šimtadienis tapo ne tik linksmybių, bet ir išbandymų diena. Pirmiausia buvo patikrinti jų inžineriniai gebėjimai: keturios komandos varžėsi, kuri pastatys kuo aukštesnį bokštą iš spagetti makaronų ir zefyriukų. Po to komandos turėjo atlikti drąsos reikalaujančias įvairias užduotis. Įrodę savo drąsą, dvyliktokai turėjo atpažinti savo klasės draugus po paveikslėliais paslėptose nuotraukose. O per dvylika metų mokykloje įgytą sportinį pasiruošimą pademonstravo sporto salėje, įveikdami įvairias estafetines užduotis. Visas užduotis ir išbandymus dvyliktokai įveikė sėkmingai! Už nedalykinius pasiekimus mokykloje jiems buvo įteikti „Diplomai“, kuriuos įteikdama gimnazijos direktorė Sondra Bartulienė linkėjo „tas paskutines 100 dienų būti mielais, gražiais, juokingais, įspūdingais, kaip ir dabar“. Šventės pabaigoje dvyliktokai įteikė dešimtokams savo „testamentą“, pirmiausia prisaikdinę saugoti ir tausoti visą palikimą bei perduoti kitai laidai.

2024-03-01