Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Projekto „Inovatyvios ugdymo(si) aplinkos kūrimas“ veikla

„Inovatyvios ugdymo(si) aplinkos kūrimas“ 2014–2020  (daugiau informacijos)

2019 m.

• Erasmus+ tarptautinės partnerystės projektas ,,Physical Education – Active Lifestyle“ (finansuojamas iš Europos Sąjungos lėšų).
  • ,,Vaikų ir paauglių įtraukimas į sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą” (kartu su Baltijos ,,Gyvenimo meno” labdaros ir paramos fondu).
  • ,,Aktyvus, žingeidus, tolerantiškas”. Finansuojamas iš Širvintų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.
  • ,,Sveikata visus metus“ (kartu su Lietuvos  mokinių neformaliojo švietimo centru).
  • ,,Sveikas gyvenimo būdas – aktyvus gyvenimo būdas: bendradarbiavimas gerinant vaikų ir paauglių fizinę ir psichinę sveikatą“ (kartu su Asociacija Sveikatingumo studija ,,Balansas“).
  • ,,Aplinkos kokybės gerinimas ir aplinkos apsauga“. Finansuojamas  iš Širvintų rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos.
  • Pilietinių iniciatyvų projektas ,,Tėvynė mūsų“ .
  • ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas“ (kartu su VšĮ Lions Quest Lietuva). Programos: ,,Paauglystės kryžkelės”, ,,Raktai į sėkmę”.
  • ,,Lyderių laikas 3“.

2018 m.

Eil. Nr. Projektas Partneriai, lėšos
1. Sveikatingumo programa ,,Gyvenk sveikai, sportuok linksmai“ Širvintų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa
2. Erasmus + projektas ,,Kūno kultūra – aktyvus gyvenimo būdas” 2018–2020 m. Vengrija, Latvija, Graikija, Čekija

2017 m.

Eil. Nr. Projektas Partneriai, lėšos
1. ,,Sportuok, stovyklauk, pažink” Širvintų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa

2016 m.

Eil. Nr. Projektas Partneriai, lėšos
1.        Socializacijos projektas. „Bendraujame, mokomės, siekiame“

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras.
2.        Erazmus + tarpmokyklinis strateginės partnerystės projektas ,,Garbingas žaidimas EU“ 2016-2018 m. Lietuva, Prancūzija, Italija, Vokietija, Nyderlandai.
3.        ,,Darbas tyloje – sėkmė triukšme“

Širvintų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšos.

2015 m.

Eil. Nr. Projektas Partneriai, lėšos
1.        Gelvonams 630. Kartu su VO ,,Gelvonų krašto bendruomenė“, rėmė Lietuvos kredito unija.
2.        Sportuojanti bendruomenė. Kartu su VO ,,Gelvonų krašto bendruomenė“. Rėmė Kūno kultūros ir sporto departamentas.
3.        Paatviraukime.

2014 m.

Eil. Nr. Projektas Partneriai, lėšos
1.        Kelias į laisvę: nuo totalitarizmo iki demokratijos Europoje. 2012-2014 m. COMENIUS daugiašalės partnerystės projektas. Lietuva, Ispanija, Vengrija, Vokietija, Lenkija, Estija.
2.        Auk sveikas ir laimingas.

Kartu su VO ,,Gelvonų krašto bendruomenė“.
3.        Kas kraitelėje gyvena?

Lietuvos kredito unija.
4.        Paatviraukime.

5.        Bendravimas – mūsų stiprybė.

Širvintų rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba.
6.        Mokyklos formulės pliusas – sveikata.

2013 m.

Eil. Nr. Projektas Partneriai, lėšos
1.        Kelias į laisvę: nuo totalitarizmo iki demokratijos Europoje.

2.        Mokyklų bibliotekų modernizavimas. ES finansavimas.
3.        Gelvonų vidurinės mokyklos  sportinės zonos pritaikymas bendruomenės poreikiams. Kartu su Širvintų rajono savivaldybės administracija.
4.        Gelvonų mokyklos muziejus – krašto edukacinis centras. VVG Leader projektas.
5.        Aukštosios kultūros impulsai mokykloms. Kartu su Lietuvos meno kūrėjų asociacija ir Europos socialinio fondo agentūra.
6.        Žingsniai verslumo link: Gelvonų krašto bendruomenės ekonominę veiklą skatinančių žinių bei įgūdžių gerinimas. Kartu su VO ,,Gelvonų krašto bendruomenė“.
7.        Vaikštau, bėgioju, plaukiu – sveikai gyvenu. Kartu su VO ,,Gelvonų krašto bendruomenė“.
8.        Sniego gniūžtė. Psichotropinių medžiagų vartojimo prevencinė programa.

Kartu su Širvintų rajono švietimo centru.