Pradinukų mokslo metus užbaigiant

Projektas „Sportuok, stovyklauk, pažink”

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo mokykloje organizuotame projekte „Sportuok, stovyklauk, pažink”. Sportuodami mokiniai išbandė savo vikrumą, ištvermę įvairių sportinių žaidimų bei estafečių rungčių metu.

Priešmokyklinukų ir ketvirtokų atsisveikinimas su mokytojomis

Priešmokyklinio ugdymo ir ketvirtos klasės  mokiniai bei jų tėveliai atsisveikino su savo mokytojomis netradicinėje aplinkoje – Kernavėje. Buvo aplankytas valstybinis Kernavės archeologijos ir istorijos muziejus, kultūrinis rezervatas bei Kernavės piliakalniai. Užlipę ant „Baltojo kalno” grožėjomės nuostabiais vaizdais. Kalno papėdėje įrengtoje stovyklavietėje daug bendravome, žaidėme, o priešmokyklinukai gavo pirmuosius baigimo diplomus. Kupini įspūdžių grįžome namo.

Stovykla „Mes gamtoje”

Nuo birželio 1 dienos Gelvonų gimnazijoje veikė dieninė vasaros poilsio stovykla „Mes gamtoje”. Ją lankė priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokiniai. Stovyklos metu buvo organizuojamos įvairios veiklos: mokiniai stebėjo ir tyrinėjo medžius, krūmus, lankėsi Gelvonų miestelio lentpjūvėje. Vykdyta sportinė – pažintinė veikla. Birželio 8 dieną stovyklautojai lankėsi „Dino parke” Vilniuje.