Bendrabučio gyventojų išvyka į Liukonis

Vieną saulėtą gegužės popietę bendrabučio gyventojai kartu su auklėtojomis ir mokytoju Sigitu nuvykome į paplūdimį prie Liukonių malūno. Radę sulūžusią šiukšliadėžę, berniukai su mokytoju Sigitu iš medinių kuoliukų ir šakų padarė naują, o mergaitės su auklėtojomis sutvarkė paplūdimį: surinko šakas, šiukšles, išgrėbė lapus. Vėliau apžiūrėjome istorinis paminklus: Liukonių kryžių, mitologinius akmenis, Turko kapą. Ten, aptvarkę kalną, apravėję bijūnų krūmus, susėdome pailsėti ir paklausyti apie šias vietas įdomių istorijų, kurias mums papasakojo Žydrūnė Sapronaitė ir Auksė Stundžiaitė.
Šauniai padirbėję ant Širvintos upės kranto skanavome ant laužo keptas dešreles, žaidėm tinklinį, krepšinį, maudėmės. Aptarėme ir gyvenimą bendrabutyje, pasveikinome Gintarę Duoblytę ir Gintarę Sinkevičiūtę, kurių kambarys pripažintas tvarkingiausiu. Palinkėjome sėkmės egzaminuose ir renkantis gyvenimo kelią Žydrūnei Sapronaitei ir Auksei Stundžaitei, IVg klasės mokinėms. Prisiminimui įteikėme žaismingas dovanėles.
Gražiai sutvarkę stovyklavietę, keliaudami namo, aptarėme dienos rezultatus. Likome patenkinti, kad daugiau sužinojome apie gimtąją kraštą, padarėme gerų darbų ir šauniai pailsėjome.
Esame dėkingi bendrabučio auklėtojoms ir mokytojui Sigitui Miknevičiui už gražią išvyką.

Bendrabučio gyventojai