Erasmus+ projekto „Physical Education – Active Lifestyle“ finišas

2018 m rugsėjo mėnesį mūsų gimnazijos bendruomenė su entuziazmu įsitraukė į ERASMUS+ projekto „Physical Education – Active Lifestyle“ veiklas. Spėjome aplankyti Vengriją, Latviją, Graikiją. Priėmėme svečius savoje mokykloje, aprodėme žymiąsias mūsų rajono vietas, aplankėme Kernavę, Kauną, Trakus, Vilnių, kartu sportavome, plaukdami baidarėmis, gėrėjomės Šventosios upės pakrančių grožiu. Ir jau krovėmės lagaminus kelionei į Čekiją, kai staiga pasaulį užvaldė nežinomybė ir galingas virusas uždarė sienas bei „įkalino“ mus namuose. Gyvas bendravimas mokantis, keičiantis patirtimi bei pažįstant kitą kultūrą tapo nebeįmanomas.
Pasitarę nusprendėme palaukti geresnių laikų ir projekto veiklas pratęsėme dar vieneriems metams. Tačiau situacijai negerėjant, visgi teko organizuoti virtualų susitikimą, kurio metu stengėmės vykdyti tokias veiklas, kad mokiniams nenusibostų sėdėti prie kompiuterių ekranų.
Susitikimas pavyko, o mes sėkmingai baigėme numatytas veiklas. Šis paskutinis susitikimas visiems sukėlė smagių, pozityvių emocijų, o užsimezgę draugiški ryšiai, manome, dar tęsis. Viso projekto metu partneriai susipažino ir dalinosi gerosiomis patirtimis, kurias vykdo savo mokyklose. Ši patirtis buvo sudėta į video pristatymą bei padarytus aprašus.
Kviečiame pasižiūrėti. Medžiaga pateikta anglų kalba.

2021-10-15