Gelvonų gimnazijos mokiniai – ,,Sniego gniūžtės“ dalyviai

Spalio 30 dieną į Širvintų „Atžalyno“ progimnaziją rinkosi Švietimo centro NVŠ programos „Sniego gniūžtė“ dalyviai, tarp jų – ir mūsų mokiniai. „Sniego gniūžtė“ – tai jaunimo programa, kuri daugiausia dėmesio skiria prevencijai ir tiki, kad kiekvienas iš mūsų gali priimti teisingus sprendimus. Be to, ji padeda ugdyti bendravimo, vadovavimo įgūdžius bei skatina linksmintis be svaigalų. Tai ypač aktualu šių dienų jaunimui. Spalio 30 dienos programą rengė bei užsiėmimus vedė jaunieji Švietimo centro NVŠ programos „Sniego gniūžtė“ dalyviai – vadoviukai. Visi atvykusieji buvo suskirstyti į grupeles, stengiantis, kad kuo mažiau draugų būtų vienoje grupelėje. Tuomet vyko programos pristatymas, kuriame šios programos jaunoji direktorė Eglė Matulytė supažindino su programa, vadoviukai demonstravo pačius įvairiausius apkabinimus, visi buvo pakviesti apsikabinti naudojant „Sniego gniūžtės“ apkabinimo būdą. Susitikimo dalyvius sveikino Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Rita Suchockienė, Jaunimo koordinatorė Gintarė Preikšaitienė, Švietimo centro metodininkė, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas Joalita Mackonienė. Vėliau vyko darbas mažose grupelėse, kur dalyviai susipažino, rengė prisistatymo vaidinimus, kalbėjosi apie priklausomybes, dalyvavo olimpiados rungtyse. Bendruose užsiėmimuose vadoviukai parodė vaidinimą „Turn Around“ („Apsisuk“), klausėsi Vilniaus arkivyskupijos Carito priklausomų asmenų bendruomenės „Aš esu“ atstovo kun. Kęstučio Dvarecko paskaitos.

Informacija parengta pagal Neformaliojo

ugdymo organizatorės Daiva Chadusevičienės