Išvyka į Vilnių

Gruodžio 13 d., gimnazistai vyko į Lietuvos žinių radiją susipažinti su radijo laidų vedėjų darbu ir pamatyti, kaip gi informacija mus pasiekia radijo bangomis bei kas lieka už kadro.
Žurnalistas Aurimas Perednis įvedė į visas radijo stoties patalpas, supažindino su jose dirbančiais žurnalistais ir plačiai nupasakojo darbo specifiką, su kuria susiduria kasdien. Aurimas šioje radijo stotyje dirba šešiolika metų, tad jam darbas kaip antri namai. Jis buvo atviras smalsiems moksleiviams, kurie turėjo daugybę klausimų. Turėjome galimybę sutikti seimo narį Andrių Kubilių ir finansų analitiką bei konsultantą Stasį Jakeliūną, kuriuos pakeitėme po tiesioginio eterio. Kodėl pakeitėme? Tiesiog turėjome galimybę sėsti į jų vietas ir įsijausti į dalyvavimą interviu žanro laidoje, diskutuoti su Aurimu Peredniu. Laidos įrašą gavome elektroniniu paštu, tad galėsime analizuoti pasirodymą iš šalies.
Laikas buvo praleistas smagiai, be galo produktyviai ir į gimnaziją mokiniai grįžo su krūva padovanotų knygų, nes būtent skaitymas plečia mūsų akiratį, žodyno gelmes bei lavina gramatikos įgūdžius.
Nepravažiavome ir sostinės gražuolės eglės. Pasivaikščiojome, atsigėrėme karštos arbatos ir pasidalinome Kalėdų laukimo nuotaikomis bei vaikystės prisiminimais apie šią kasmetinę šventę.