Kalėdinė šventė gimnazijos bendrabutyje

Prasidėjus gruodžio mėnesiui ėmėm ruoštis Kalėdoms – pačiai laukiamiausiai šventei. Tai šventė, kuri turi daug paslapties, grožio, džiaugsmo, o dar ir dovanų atneša. Šios šventės laukimas toks pat svarbus kaip ir pati šventė. Tai tikrai nuostabus laikas pasireikšti ir mūsų kūrybiniams sugebėjimams. Mes puošėm eglę, gaminom girliandas, lankstėm angelus, dekoravom popieriniais karpiniais langus, naujametiniai akcentai atsirado kiekviename kambaryje. Daug kūrybos įdėjome rengiant naujametinį scenarijų.

Gruodžio 20 d., šventiškai pasipuošę, susirinkome už balta staltiese dengto stalo poilsio kambaryje. Į svečius atvyko tikybos mokytoja Jūratė Mačiulienė. Pažiūrėję trumpą filmuką apie Jėzaus gimimą, vadovaujant tikybos mokytojai pradėjome pinti kalėdinį vainiką. Kiekvienas  ant stalo dėjome po eglės šakelę, kankorėžį, obuolį, žaisliuką, uždegėm po žvakelę. Sužinojome ką simbolizuoja šie Kalėdų švenčių papuošimai. Kiekvienas išsakėm linkėjimus, dalijomės rankų šiluma ir kalėdaičiais. Atrodė, kad ramybės ir taikos angelas sklando aplink mus.Bendrabučio auklėtojos šiemet sveikinimus parengė pasinaudodamos informacinėmis technologijomis, nes poilsio kambaryje mes jau turime netik televizorių, bet ir multimediją. Smagu buvo išgirsti kiekvienam skirtus linkėjimus palydimus fotografijomis ir muzika. Į šventę atėjo Kalėdų senelis su dovanų maišu. Mes dainavom, šokom, deklamavom eilėraščius, būrėm. Kalėdų senelis visiems įteikė dovanų. Išėjus Kalėdų seneliui, šventė dar tęsėsi, nes ant stalo laukė nekasdieniški patiekalai ir pyragai, kuriuos iškepė auklėtoja Svetlana. Mus remia Maisto bankas, ant stalo buvo ir jų dovanų, už kurias nuoširdžiai dėkojame.

Dėkojame visiems, kurie padėjo rengtis šventei ir aktyviai joje dalyvavo. Visi pajutom ir išgyvenom bendrumo jausmą, mokėmis būti kartu ir džiaugtis.

Žydrūnė Sapronaitė, IVg kl. mokinė