Pradinukų popietė ,,Po skėčiu“

Spalio 26 dieną Gelvonų gimnazijoje  vyko pradinių klasių integruotų pamokų savaitės baigiamoji popietė ,,Po skėčiu“. Renginyje dalyvavo svečiai iš Jonavos rajono Upninkų pagrindinės mokyklos, Gelvonų gimnazijos priešmokyklinės grupės, pradinių ir 5 klasių mokiniai. Ketvirtokai pristatė skėčio atsiradimo istorinius faktus. Buvo rodomos skaidrės apie visą savaitę 3-4 klasėje vykusias integruotas pamokas: anglų kalbos ir muzikos, geografijos ir pasaulio pažinimo, matematikos ir dailės, lietuvių kalbos ir informacinių technologijų, pasaulio pažinimo ir fizikos.

Puikiai pasirodė Upninkų pagrindinės mokyklos pradinukų komanda ,,Varliukai“, kuriai vadovavo mokytoja Aušra Liutkevičienė. Upninkiečiai parengė įdomų prisistatymą, iš kurio sužinojome daug įdomių faktų apie varlių gyvenimą.

Gražia programėle nudžiugino mūsų gimnazijos priešmokyklinės grupės vaikai. Jie visus pasveikino dainele ir eilėraščiu apie skėtį. Penktos klasės mokiniai kūrė eilėraščius, rašė rašinius rudens tema, o per renginį pasirodė kaip puikūs šokėjai.

Džiaugiamės jau kelinti metai besitęsiančia draugyste su mūsų artimiausiais kaimynais iš Upninkų ir dėkojame jiems už dalyvavimą.