Pamokų laikas:

  1. 8.30-9.15,
  2. 9.25-10.10,
  3. 10.20-11.05,
  4. 11.25-12.10,
  5. 12.25-13.10,
  6. 13.15-14.00,
  7. 14.05-14.50.

Pamokų tvarkaraščiai

Mes naudojame

Mus rasite

Šimtadienio šventė

,,Mieli abiturientai, jau greitai pradėsite naują gyvenimo etapą. Jūsų tolimesnis kelias padės pažinti ne tik save, bet ir šalia esančius. Ieškokite ir atraskite, pažinkite gyvenimą, eikite pirmyn laisvai pasirinkdami savo likimą, o šiandien atsipalaiduokite ir švęskite, džiaukitės laisvomis minutėmis, kol nepasiglemžė egzminai“, – tokiais žodžiais IIIg klasės mokinė Evelina Dindaitė pradėjo kovo 2 d. vykusią šimtadienio šventę.

Šventės vedėjos žodžius pratęsė Mero padėjėja Janina Greiciūnaitė. Viešnia tarė sveikinimo žodžius, padovanojo ,,Patiktuką“, ant kurio IVg klasės mokiniai pasirašė vardus ir pavardes.

Po sveikinimo kalbų šimtadienio kaltininkų – IVg klasės mokinių – laukė intriguojanti šventės dalis. Abiturientai buvo šmaikščiai pristatyti ir turėjo atlikti įvairias užduotis, po kurių apdovanoti nominacijomis. O nominacijų būta įvairiausių: mechanikės, vaivorykštės, sporcmeno, taksisto, ūkininko ir t. t.

Po nuotaikingų nominacijų įteikimo šventės dalyviai turėjo progą pamiklinti protą ir atsakyti į organizatorių sugalvotus ir burtų keliu ištrauktus klausimus. Klausimus dalyviai traukė ir į juos atsakinėjo poromis. Daugiausiai atsakiusiųjų laukė prizas – saldainiai, kitiems teko pasitenkinti pietų pertrauka ir ten paruoštomis vaišėmis.

Pietų pertrauką pakeitė linksmosios užduotys su segtukais, konkursas ,,Šok su manimi“, kurio vertinimo komisijos nariais buvo M. Mikutavičius (Egidijus Lisauskas), R. Ščiogoliovaitė (Ramunė Šalkauskaitė), D. Montvydas (Oskaras Olsevičius). Po pasirodymų vyko Šokių karaliaus ir karalienės rinkimai. Karaliumi išrinktas Lukas Valavičius, karaliene – Kamilė Goršečnikovaitė.

Renginio pabaigoje linkėjimus išsakė IIg klasės mokiniai, padėkos ir sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Ona Valančienė, abiturientai paskelbė palikimą, šventės rengėjai palinkėjo visiems susikaupimo, o dvyliktokams – praleisti likusias 100 dienų taip, kad netektų gailėtis, jog kažko nepadarė.