Muzikinis spektaklis – žaidimas

2017 m. balandžio 26 d. 12 val.

„Gintaro šalies paslaptys“

Muzikinis spektaklis – žaidimas

Kas slepiasi močiutės mezginių pintinėje? Ogi visa močiutės ir jos močiučių išmintis – pasakos ir padavimai, mįslės ir žaidimai, keisti nutikimai, ar šiaip „šposai“. Žodžiu, visos Gintaro šalies paslaptys. Kas toji Gintaro šalis? Sužinosite atėję į šį muzikinį spektaklį – žaidimą. Žaisim ir dainuosim, mįsles minsim ir padavimų klausysimės.

Spektaklį režisavo Agnė Sunklodaitė, liaudies muziką aranžavo kompozitorius Deividas Gnedinas, scenoje žaidžia Agnė Sunklodaitė.

40 min. trukmės spektaklis „Gintaro šalies paslaptys“ – tęstinio kultūrinės edukacijos projekto „Žaidžiame teatrą – pažįstame pasaulį“ dalis.

Tęstinis kultūrinės edukacijos projektas „Žaidžiame teatrą – pažįstame pasaulį“ pažintinis kultūrinis projektas, skirtas atokesnėse kaimo vietovėse gyvenantiems vaikams, kurie dažniausiai neturi galimybės apsilankyti teatre. Projekto metu skatinama profesionaliojo meno sklaida atokesnėse regionų vietovėse.

Spektaklis vyks: Širvintų rajono Gelvonų gimnazijoje. Įėjimas – NEMOKAMAS.

Projekto rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba  ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. Projekto partneriai: Vabalninko bendruomenė, UKC Užpalių skyrius, Kauno rajono Samylų kultūros centras.

Daugiau informacijos: www.labaiteatras.lt