Širvintų rajono savivaldybė kartu su asociacija „Pilietinių iniciatyvų centras”, viešąja įstaiga „OSFL projektai“ ir “„Atviros Lietuvos fondu“– vykdo ilgalaikį jaunimo pilietiškumo ugdymo projektą „Aš irgi sprendžiu!“. Siekiama keisti jaunimo požiūrį į dalyvavimą viešajame valdyme: jauni žmonės skatinami domėtis politika, gimtojo miesto reikalais, informuojami apie dalyvavimą juose, ugdomos jų kompetencijos dalyvauti bei įsitraukti į viešųjų reikalų svarstymą. Tokiu būdu inicijuojamas bendradarbiavimas tarp vietos gyventojų bei savivaldybės politikų ir tarnautojų.Penktadienio popietę Širvintų r. Gelvonų gimnazijos mokinių tarybos merginos dalyvavo vykdomo projekto lekcijoje, kurioje ,,Pilietinių iniciatyvų centro“ atstovas Girvydas Duoblys supažindino su būsima veikla.

Širvintų miesto savivaldybėje spalio 10 d. bus surengta ,,Veiksmo diena“, kurioje dalyvaus apie 60 moksleivių iš įvairių miesto ir rajono mokyklų bei visuomeninių organizacijų atstovai, miesto politikai ir savivaldybės pareigūnai. Moksleivių grupės balsavimo būdu išrinks geriausią projektą, kurio vykdymui savivaldybė skiria finansavimą. Tad laukia iššūkių, įnirtingos kovos, džiugių emocijų ir idėjų generavimo etapas.

Kviečiame visus 9-12 gimnazijos klasių mokinius aktyviai burtis į komandą ir įrodyti, jog esame ne iš ,,kelmo spirti“!