Pradinukų išvyka į Vilnių

Saulėtą lapkričio popietę Gelvonų vidurinės mokyklos pradinukai išsiruošė į sostinę. Važiuodami pro autobuso langą stebėjome pasikeitusį ir išgražėjusį Vilniaus miestą. Pirmiausiai vykome į Katedros aikštę, kur mūsų jau laukė gidė Ugnė. Po trumpo pasakojimo visi keliavome į Arkikatedrą, į jos požemius. Mus visus sužavėjo tvyranti ramuma ir senovinio pastato grožis.Ugnė mus vedžiojo ir įdomiai pasakojo kas palaidota požemiuose. Vėliau visi keliavome Valdovų rūmų link. Mus pasitiko neseniai atidaryta Euro paroda. Ten dirbantis vadovas Paulius mums vaizdingai papasakojo apie piniginį vienetą eurą. Jis noriai atsakinėjo į mokinių užduotus klausimus. Daug naujo sužinoję keliavome į ekskursiją po Valdovų rūmus. Daug tikrai įdomaus pamatėme vaikščiodami iš vienos menės į kitą. O antrame aukšte mus pasitikęs edukacinių programų vadovas mums papasakojo kokios čia vyksta programos, ko galima išmokti atvykus. Po įdomaus pokalbio mes buvo „karūnuoti“ karūnomis, kurias gavome kaip prisiminimą apie kelionę. Pilni neišdildomų įspūdžių patraukėme Gedimino pilies link. Iš pilies bokšto žavėjomės atsivėrusiu vaizdu: matėme beveik visą Vilniaus miestą. Nors jau vėlus ruduo, bet Vilnius gražus bet kuriuo metų laiku. Kupini naujų įspūdžių parvykome namo. Dėkojame mokytojoms už nuostabiai praleistą laiką, juk ne kasdien nuvažiuoji į sostinę.

4 klasės mokinės Raminta Žukauskaitė ir Luka Ragauskaitė