Sporto varžybos „Trys karaliai“

2015 m. sausio 9 d. Širvintų r. Gelvonų vidurinėje mokykloje vyko šeimų ir klasių sporto varžybos „Trys karaliai“. Renginio rėmėja – Lietuvos jaunimo sąjunga.

Renginio pradžioje sveikinimo ir paskatinimo žodžius tarė Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Elena Davidavičienė ir mokyklos direktorė Ona Valančienė. Tuomet dalyviai suskirstyti į dvi dideles grupes: šeimas ir mokinius, pristatyta vertinimo komisija (chemijos mokytoja Jūratė Garnienė ir kūno kultūros mokytojas Sigitas Miknevičius), kuri turėjo suskaičiuoti surinktus taškus. Pradžią rungtims davė renginio organizatorius ir varžybų vadovas kūno kultūros mokytojas Žilvinas Žygė.

Varžybų dalyviai išbandė savo jėgas įvairiose estafetėse: mušė balionus, varė krepšinio kamuolius, šuoliavo bulvių maišuose ir t.t. Azarto ir ryžto netrūko. Tėvai turėjo galimybę kartu su vaikais ne tik pasivaržyti, bet ir patirti daug gerų emocijų. Pasibaigus rungtims, kiekvienas galėjo individualiai išbandyti savo sugebėjimus mėtydamas baudos taškus. Geriausiai šioje rungtyje pasirodė biologijos mokytoja Sondra Bartulienė.

Po rungčių renginio dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis, taurėmis. Ir visai nesvarbu, kam sekėsi geriau, o kam prasčiau. Juk svarbiausia – gerai kartu praleistas laikas.

Jurgita Striškienė