Kelionė po Europos šalis

2015 m. vasario 10 d. Širvintų r. Gelvonų vidurinėje mokykloje vyko netradicinė 4 klasės mokinių „Pasaulio pažinimo“ pamoka. Jos metu mokiniai pristatė savo parengtus projektus „Europos šalys“.

Mokiniai pristatė pasirinktą Europos šalį, apie kurią visą mėnesį rinko ir kaupė medžiagą. Į projektų pristatymą buvo pakviestos viešnios – mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Jūratė Stankevičienė ir geografijos mokytoja Danguolė Savickienė. Ketvirtokai susipažino su mokytoja, kuri trumpai papasakojo apie dėstomą dalyką, parodė žemėlapyje Europos šalis, supažindino su Europos šalių įstojimo į ES datomis, papasakojo, kas mus sieja su Europos žemynu.

Mokiniai buvo supažindinti su Europos parlamento būstinėmis, sužinojo, kuriuose Europos miestuose jos įsikūrusios. Vėliau vyko diskusijos. Mokytoja D. Savickienė atsakinėjo į pateiktus klasimus, rodė parengtą medžiagą. Pamokos pabaigoje mokiniai  gavo dovanų po knygelę, informacinių lankstinukų apie Europos Sajungos šalis.

Esame labai dėkingi mokytojai už gražią, informatyvią pasaulio pažinimo pamoką.

Mokiniai ir mokytoja Audronė Dabravolskienė