„Maisto banko“ parama

Balandžio 8 d. pirmą kartą mokyklos bendrabutis gavo maisto produktų iš labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“.

„Maisto bankas“ yra atvira, nešališka ir nepriklausoma nevyriausybinė organizacija, besiremianti geros valios žmonių ir socialiai atsakingų įmonių pagalba.  Ji propaguoja atsakingą maisto vartojimą, racionalią mitybą, skatina efektyvų išteklių naudojimą bei visuomenės solidarumą mažinant skurdą ir tausojant aplinką.

Vieną, du kartus per savaitę gauname neparduotų, bet tinkamų naudojimui maisto produktų: pieno, sūrelių, varškės, dešros, silkės, duonos ir pyrago gaminių, kito maisto. Juos mums tiekia prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė Širvintose, remianti „Maisto banką“. Iš gautų maisto produktų pasidarome sumuštinių, išsiverdame arbatos, pasidengiame stalą, valgome ir maloniai bendraujame. Viską darome patys: pjaustome, tepame, serviruojame stalą, plauname indus, mokomės kultūringai elgtis už stalo.

Mes džiaugiamės, kad esame sotesni, galime pasmaguriauti, ir nuoširdžiai dėkojame „Maisto bankui“ už paramą mokyklos bendrabučio gyventojams.

Bendrabučio informacija