Kelionė į Anykščius

Mes, Gelvonų vidurinės mokyklos mokiniai, spalio 7 d. išsiruošėme į kelionę, kurios pagrindinis tikslas buvo aplankyti Lajų taką. Nors diena ir pasitaikė šaltoka, tačiau mums tai netrukdė – visi buvome nusiteikę gerai praleisti laiką.

Atvykę į Anykščius, visi skubėjome prie Lajų tako, kurį pasiekėme užlipę kalva. Eidami taku, vingiuojančiu tarp medžių viršūnių, buvome sužavėti vaizdu: Anykščių šilelis, pasidabinęs rudens spalvomis, medžių įvairovė, kalnai, kalneliai… Tako pabaigoje pasiekėme 35 m. aukščio bokštą, nuo kurio atsiveria dar nuostabesnė panorama. Negalėjome atitraukti akių nuo Šventosios upės vingių. Nepamiršome ir Puntuko akmens, kurį kiekvieną kartą pamačius, liekame maloniai nustebę. Taigi pasivaikščioję po Anykščių šilelio apylinkes ir prisirinkę neišdildomų įspūdžių, patraukėme namo. Keliaudami namo užsukome į Kukurūzų labirintą, kuriame ieškojome „pasislėpusio nykštuko“. Surasti jį buvo išties nelengva, tad teko pamąstyti ir ilgokai klaidžioti, kol galiausiai pavyko jį rasti.

Ši kelionė išties buvo labai įdomi ir linksma. Ji paliko daug malonių, nepamirštamų įspūdžių, leido atsipalaiduoti, pasigrožėti rudens gamta ir pabėgti trumpam nuo kasdieninės rutinos. Nuoširdžiai dėkojame mokyklai ir mokytojai Sondrai Bartulienei už puikią kelionę!

12 klasės mokinė Miglė Vaitonytė