Gelvonų pradinukai priešgaisrinėje tarnyboje

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai 2016 m. balandžio 7 dieną aplankė Gelvonų ugniagesių komandą. Ugniagesiai papasakojo apie gaisrų gesinimą, priminė, kad negalima deginti žolės. Parodė techniką, atsakė į mokinių klausimus.

Kitą dieną apsilankėme Širvintų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Mus maloniai pasitiko ugniagesys gelbėtojas J. Jočys. Jis  aprodė patalpas, papasakojo, kaip gyvena ugniagesiai gelbėtojai. Mokiniams buvo parodyta treniruoklių salė, kurioje laisvu nuo darbo metu sportuoja ugniagesiai gelbėtojai. Šioje salėje vyko mokinių piešinių paroda. Po nuoseklaus ir įdomaus pasakojimo buvome palydėti į technikos garažą. Jame ugniagesys pademonstravo aprangą, davė pasimatuoti mokiniams. Išsamiai papasakojo apie techniką: gaisrų gesinimo mašiną, gelbėjimo valtį. Pademonstravo, kaip veikia plėstuvai ir metalo kirpimo žirklės. Atsakė į mokinių klausimus. Vaikai turėjo galimybę įlipti ir apžiūrėti gaisrinės mašiną.

Važiuodami namo, vaikai dalijosi įspūdžiais. Esame dėkingi Gelvonų ugniagesių komandai ir Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojams.

Mokytojos
A.Dabravolskienė