Pradinukų konferencija Upninkuose

Gegužės 5 dieną Jonavos rajono Upninkų pagrindinėje mokykloje vyko ypatingas renginys. Jau trečius metus Upninkų mokyklos pradinio ugdymo mokytojos rengia konferenciją, kurioje pranešimus skaito pradinių klasių mokiniai. Į konferenciją  buvome pakviesti ir mes – Gelvoniškiai. Juk mūsų mokykla ne pirmi metai nuoširdžiai bendradarbiauja su Upninkų mokyklos bendruomene: švenčiame šventes, dalinamės  gerąja patirtimi.

Į pradinukų renginį vyko Gelvonų vidurinės mokyklos 4 klasės mokinys Ferdinandas Vaitonis. Jis pristatė  parengtą 3-4 klasės  projektą „Kelionė po Europą“. Šventėje dalyvavo iš viso 6 komandos. Visas komandas pristatė pradinių klasių mokytoja metodininkė Aušra Liutkevičienė. Po projektų pristatymo mokytoja pasiūlė konferencijos dalyviams atlikti bendrą „Draugystės“ projektą – „Mūsų vasara“. Po praktinio darbo komandos pristatė savo darbus.

Mokiniai ne tik bendradarbiavo, diskutavo, bet ir susirado naujų draugų. Laikas prabėgo nepastebimai. Esame dėkingi savo artimiausiems kaimynams – Upninkų pagrindinei mokyklai – už suteiktą progą į kitus pasižiūrėti ir save parodyti.

Gelvonų vidurinės mokyklos
Pradinio ugdymo mokytoja