Metodinė diena mokykloje

Mokinių pavasario atostogų metu Gelvonų gimnazijoje buvo organizuojama metodinė pradinio ugdymo mokytojų diena. Metodinį susirinkimą organizavo Gelvonų gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Audronė Dabravolskienė, kuri pristatė mokytojos Editos Steponavičienės seminaro medžiagą. Gerąja patirtimi pasidalino mokyklos  pradinio ugdymo vyr. mokytoja Violeta Grudzinskaitė.

Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos pradinio ugdymo vyr. mokytoja Asta Jurkevičienė pristatė įdomią socialinių žaidimų pradiniame ugdyme praktinę dalį. Į svečius buvo atvykusi ir Širvintų švietimo centro metodininkė Jolita Mackonienė, Čiobiškio pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytojos Valerija Vansevičienė  ir Gaiva Dambrauskienė. Mokytojos ne tik dalinosi savo gerąja patirtimi, bet ir  atliko praktines užduotis – gamino paukščius. Susirinkimui pasibaigus buvo nuspręsta panašių metodinių dienų rengti daugiau ir dažniau.

Gelvonų Gimnazijos
pradinio ugdymo