Anglų kalbos pamoka kalbų mokykloje

2014 m. gegužės 7 d. mes, 10-12 klasės mokiniai, vykome į Vilniuje esančią kalbų mokyklą „Anglų kalbos studija“.

Atvykę išvydome nedidelį pastatą. Mokyklos klasės taip pat mažos, tačiau labai jaukios ir įdomios: ant sienų kabo įvairių, angliškų žodžių, protingų minčių bei pamokančių frazių. Mus pasitiko mokytoja Eglė Saldukaitė, kuri ir vedė anglų kalbos pamoką. Pamoka vyko žaidimų kambaryje, nes ten šiek tiek didesnė ir ne tokia oficiali patalpa, tad galėjome patogiai įsitaisyti ant sėdmaišių. E. Saldukaitė pamoką pradėjo nuo žodžių diktanto, kuris išties buvo nelengvas, tačiau vėliau, atlikę paskirtas užduotis, šiuos žodžius nesunkiai įsidėmėjome. Taip pat labai nustebome, kai į klasę įbėgo šuo, vardu Uma. Kaip vėliau paaiškėjo, Uma – mokyklos talismanas, turintis čia netgi savo būdą. Tai buvo šiek tiek neįprasta, tačiau mums patiko, nes jis buvo labai mielas.

Taigi šioje pamokoje išmokome 10 naujų angliškų žodžių bei lavinome anglų kalbos skaitymo, rašymo bei kalbėjimo įgūdžius. Manau, tai tikrai pravers ne tik pamokų metu, bet ir kasdieniniame gyvenime. Taip pat galėjome apžiūrėti mokyklą ir palyginti, kuo ji skiriasi nuo valsybinės mokyklos. Ši pamoka mums visiems labai patiko, nes ji buvo ne tik įdomi bei suteikianti žinių, tačiau ir linksma.

Miglė Vaitonytė, 10 klasės mokinė