„Asmeninio rekordo diena“

Birželio 1-ąją – Tarptautinės vaikų gynimo dieną – mokykloje vyravo šventinės nuotaikos. Jaunesniųjų klasių mokiniai su dailės mokytoja Birute Juzėniene išvyko pasiplaukioti garlaiviu po Galvės ežerą Trakuose, o likę mokiniai sportavo. Vyko mokyklos sporto šventė „Asmeninio rekordo diena“. Jei ankstesnėse sporto šventėse vyravo komandinės varžybos, mokiniai kovojo už savo klasę, komandą, tai šį kartą kūno kultūros mokytojas Žilvinas Žygė pasiūlė mokiniams siekti asmeninių rekordų. Mokiniams buvo pasiūlytos šios rungtys: 60 m ir 300 m bėgimai, Darts arba strėlyčių mėtymas (arba smiginis), šuolis į tolį iš vietos, baudų metimas ir baudų metimas per 1 min. Šiose rungtyse mokiniai galėjo parodyti ir savo greitumą, ir ištvermę, ir sprogstamąją jėgą bei akies ir rankos taiklumą. Mokiniai buvo suskirstyti į tris grupes: merginų grupę, jaunesniųjų vaikinų (7-9 klasių) ir vyresniųjų vaikinų (10-11 klasių) grupę. Prasidėjo įnirtinga kova dėl rekordų. Į pagalbą Ž. Žygei atėjo mokytojai Sondra Bartulienė, Jūratė Balukevičienė ir Sigitas Miknevičius. Beveik dvi valandas mokiniai bėgo, šoko, mėtė, džiaugėsi rezultatu ir liūdėjo dėl nesėkmės. Galiausiai visos rungtys buvo įveiktos. Kol mokiniai pietavo, mokytojai skaičiavo rezultatus, rašė diplomus, dėliojo dovanas. Tą dieną beveik visi mokiniai buvo pastebėti, kiekvienam, netgi ir nenugalėjusiam, buvo padėkota ir paskatinta. Tad rezultatai tokie:

Merginų grupė:

1 vieta – Raminta Markauskaitė (10 kl.)
2 vieta – Liveta Ivanovaitė (8 kl.)
3 vieta – Rita Jatkauskaitė (8 kl.)

Vaikinai (jaunesniųjų grupė):

1 vieta – Justas Medutis (8 kl.)
2 vieta – Dovydas Smailys (9 kl.)
3vieta – Titas Makauskas (9 kl.)

Vaikinai (vyresniųjų grupė):

1 vieta – Lukas Jakimavičius (11 kl.)
2 vieta – Lukas Jasaitis (10 kl.)
3 vieta – Aivaras Radzevičius (10 kl.)

Ši sporto šventė tuo pačiu buvo ir įžanga į naują projektą, kurį pradeda vykdyti mūsų mokykla. Mokiniai susikaupę įveikinėjo kiekvieną rungtį, o pasiekę gerą rezultatą ar aplenkę visus varžovus – garsiai džiaugėsi, tad ir naujasis projektas vadinsis „Darbas tyloje – sėkmė triukšme“, projekto sumanytoja – mokytoja Sondra Bartulienė, o projekto metu bus siekiama formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, skatinama į bendrą veiklą įsitraukti bendruomenės narius. „Organizuosime ekskursijas, varžybas, viktorinas, šventes, konferenciją,“- sako mokytoja. Tad veiklos bus daug ir darbo užteks visiems.

Jūratė Balukevičienė
anglų kalbos mokytoja