Pradinukų konferencija Upninkuose

Netradicinio ugdymo pamokos vaikams pačios įdomiausios. Juk dirbdami netradicinėse erdvėse mokiniai labiau atsiskleidžia.

Kovo 22 dieną Gelvonų gimnazijos pradinukams pamokos vyko netradicinėje aplinkoje ir netradiciškai. Kaip ir pernai mūsų mokyklos pradinukų komanda buvo pakviesta į Jonavos r. Upninkų pagrindinę mokyklą. Vykome į pradinio ugdymo konferenciją „Mažasis projektas“, kurią jau kelinti metai iš eilės organizuoja Upninkų pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Aušra Liutkevičienė. Svečiuose Gelvonų gimnazijos vaikų folkloro kolektyvo „Dagilėlis“ nariai pristatė etnokultūrinį projektą „Gelvonų krašto etnokultūrinis paveldas“. Gintarė Saliamonaitė ir Džordana Amulytė papasakojo apie vykdomą projektą. Buvo pristatytos surinktos ir užrašytos Gelvonų krašto mamų, močiučių bei kaimynių padainuotos dainos, rateliai. Kolektyvo nariai šoko, žaidė žaidimus. Norinčius pašokti konferencijos dalyvius ansamblio nariai mokė Gelvonų krašto ratelio „Duosiu Petrui pupų bliūdą“. Kol mokytojai aptarinėjo konferencijos rezultatus ir dalinosi gerąja patirtimi, mokiniai dalyvavo bendroje kūrybinėje veikloje: gamino paukščius, žaidė žaidimus, pristatinėjo savo darbus. Grįždami matėme jau parskridusį gimtinėn gandrą, juk jau pavasaris… Esame dėkingi Gelvonų gimnazijos administracijai už suteiktą galimybę vėl aplankyti savo artimiausius kaimynus, pabūti drauge.

Gelvonų gimnazijos pradinio ugdymo mokytojos
Violeta Grudzinskaitė ir Audronė Dabravolskienė