Renginys „#SWITCH“

Rugsėjo 19 d. mes, Gelvonų gimnazijos mokiniai ir IT mokytojai Milda Levandauskienė bei Sigitas Miknevičius, lankėmės didžiausiame Baltijos šalyse moderniųjų technologijų ir verslumo renginyje „#SWITCH“. Renginys vyko Kaune, Žalgirio arenoje. Tai buvo technologijų naujovėmis besidominčiųjų susibūrimas. Klausėmės paskaitų, lankėmės technologijų mugėje. Turėjome galimybę išklausyti profesionalius pranešėjus, sudalyvauti diskusijose technologinėmis temomis bei išvysti technologijų entuziastų apdovanojimus. Didelį dėmesį mokiniai atkreipė į skaitmeninės rinkos temas. Mokiniai taip pat galėjo dalyvauti #SWITCH! Mokslo mugėje, kurioje universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir neformalaus ugdymo atstovai iš visos Lietuvos pristatė su technologijomis ir verslumu susijusias studijų programas. Mokiniai galėjo bendrauti su Vilniaus Kolegijos, ISM vadybos ir ekonomikos universiteto, Robotikos akademijos, Klaipėdos valstybinės kolegijos, Kazimiero Simonavičiaus universiteto bei Code academy atstovais. Apsilankėme ir technologijų erdvėje. Kai kurie iš mūsų paskraidė parasparniu virtualioje aplinkoje, matėme 3D spausdintuvą, kuris spausdina iš 5 skirtingų rūšių plastikų naujus daiktus. Pamatėme, kokių nuotykių galima patirti su robotais, ir dar daug įdomių dalykų. Mugėje dalyvavo ir Swed banko atstovai, kurie siūlė nemokamas Jaunimo banko korteles jaunimui nuo 16 iki 24 metų. Šis renginys mokiniams parodė, kokia Lietuva iš tiesų yra moderni.

Ig klasės mokinė Evelina Dindaitė