Pamokų laikas:

  1. 8.30-9.15,
  2. 9.25-10.10,
  3. 10.20-11.05,
  4. 11.25-12.10,
  5. 12.25-13.10,
  6. 13.15-14.00,
  7. 14.05-14.50.

Pamokų tvarkaraščiai

Mes naudojame

Mus rasite

Susitikimas su architektais

2014 m. balandžio 24 d. mūsų mokykloje įvyko jau paskutinis, penktasis, susitikimas pagal Aukštosios kultūros impulsai mokykloms (AKIM) projektą. Šį kartą mokykloje lankėsi trys jauni, kūrybingi ir veržlūs architektai: Margarita Kaučikaitė, Aurelija Slapikaitė – Jurkonė ir Rolandas Palekas.

Po trumpo mokyklos direktorės Onos Valančienės sveikinimo žodžio ir svečių prisistatymo architektas Rolandas Palekas supažindino mokinius su erdvės sąvoka. Dažnai girdime šį žodį, tik ar visada žinome, ką jis reiškia aplinkoje. Pasirodo, kad erdvė gali būti ir aikštė, ir gatvė, ir kiemas, ir netgi upės krantinė. Tik ar visos erdvės yra patrauklios mums, žmonėms. Ir kodėl kartais aikštė, kurią kuriant buvo panaudotos brangios medžiagos, architektūriniai sprendimai, kartais yra tuščia ir bedvasė? Tuo tarpu ta, į kurios kūrimą nebuvo daug investuota, pritraukia daug žmonių, joje vyksta įvairūs renginiai.

Į šį klausimą ir pabandė atsakyti mūsų mokiniai, dalyvaudami kūrybinėse dirbtuvėse ir, svečių pagalba, mėgindami panaudoti mūsų mokyklos erdves įvairioms veikloms. Pasiskirstę į tris grupes ir vedami svečių, mokiniai bandė įsivaizduoti, ką įdomaus būtų galima nuveikti mokyklos fojė bei mokyklos kieme. Kiekviena grupė turėjo net po keletą idėjų. Pirmoji grupė, kuriai vadovavo M. Kaučikaitė, sugalvojo, kad visai neblogai būtų mokyklos fojė pažaisti futbolą, tik, žinoma, aptarus taisykles bei kiek paimprovizavus su žaidėjais, pvz., pasisodinus savo draugą ant pečių. Antrajai grupei ir jos vadovui R. Palekui pasirodė labai jau nepatraukli ir tuščia pastato, esančio šalia mokyklos, siena. Ši grupė sugalvojo, kad ant minėtos sienos galima rengti įvairias mokinių darbų parodas ar kaip kitaip išnaudoti tą erdvę, kad ir įvairiems žaidimams. Na, o trečioji grupė su savo vadove A. Slapikaite – Jurkone pakvietė visus į pievelę po medžiais paimprovizuoti. Trys mokiniai parodė, kaip galima pavaizduoti mikrobangų krosnelę, dramblį ar net patį Džeimsą Bondą. Buvo smagu.

Mokiniai, dalyvaudami šiose improvizacijose, pastebėjo, kad daug ir įdomios veiklos galima sugalvoti vos ne visose mokyklos erdvėse, reikia tik noro ir šiek tiek fantazijos. O už puikias idėjas bei gerai praleistą laiką norime padėkoti mūsų svečiams.

Jūratė Balukevičienė

 

no images were found