Susitikimas su tėvais Širvintų r. Gelvonų vidurinėje mokykloje

2015 m. vasario 6 d. Širvintų r. Gelvonų vidurinėje mokykloje vyko jau tradicija tapęs visuotinis tėvų susirinkimas, kurio tema – „Pusmečio darbai“.

Susitikimas pradėtas mokyklos sporto salėje, kurioje buvo eksponuojami Povilo ir Liudmilos Malinauskų, mokinių, jų tėvelių ir senelių, mokytojų darbai. Sveikinimo ir padėkos žodžius tarė mokyklos direktorė Ona Valančienė, savo dirbinius pristatė P. ir L. Malinauskai, mokinių darbais pasidžiaugė technologijų mokytojai Sondra Bartulienė ir Kęstutis Stankevičius.

Po įžanginės susitikimo dalies visi patraukė link mokyklos fojė. Čia mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Jūratė Stankevičienė skaitė pranešimą „Pusmečio darbai“ ir supažindino mokinių tėvus su I pusmečio mokinių pasiekimais, mokykloje vykdyta veikla.

Pasidžiaugus mokinių pasiekimais, tėveliai pakviesti gaminti atvirutes. Atvirukų gaminimas – tai akcija, skirta paminėti Pasaulinei ligonių dienai, kuri minima kiekvienais metais vasario 11 dieną.  Gamindami atvirutes tėvai galėjo ne tik prisidėti prie gražios akcijos vykdymo, bet ir pabendrauti, atskleisti savo kūrybinį potencialą. Kaip padėka už dalyvavimą atvirukų gamybos procese svečiams buvo įteikti mokinių gaminti maišeliai su arbata.

Kūrybinė veikla – vienas iš būdų skatinti tėvų ir mokytojų bendradarbiavimą. Ir tik pažinę vieni kitus neoficialioje aplinkoje, padėdami ir besirūpindami vieni kitais galime pasiekti daug daugiau.

Jurgita Striškienė