Užsiėmimas „Saugi mokykla“

Bendruomeniški santykiai – tai didelis iššūkis ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Grupėje reikia išmokti priimti kitus, susitarti ir laikytis susitarimų, klausyti ir dalintis nuomonėmis, palaukti savo eilės kalbėti, palaikyti draugiškus santykius, spręsti konfliktus, priimti etiškus sprendimus ir prisidėti prie bendruomenės gerovės. Pirmą kartą  nuotoliniu būdu vyko bendras socialinės pedagogės ir dailės mokytojos užsiėmimas ,,Saugi mokykla” (5-8 kl.). Mokiniai turėjo nupiešti piešinį ar parašyti rašinėlį, kaip jie įsivaizduoja saugią mokyklą. Daugelis atsiuntė  piešinius. Iš jų pagaminome plakatą.  Plakate atsispindi vaikų nuotaikos.  Mokiniai labiau negu kada nors anksčiau pradėjo vertinti buvimą mokykloje. Čia jie jaučiasi saugūs.

Įdomiausios mokinių mintys

,,Man saugi mokykla yra ten, kur niekas nieko neskriaudžia ir nerūko. Kai nepilnametis prisirūkęs, ir atrodo prastai, ir kvapas blogas“.  (Rokas)

,,Saugi mokykla yra ten, kur vaikai draugiški“. ( Ugnė)

,, Mūsų mokykla yra saugi“. ( Marius)