Vasario 16-osios ir šv. Valentino dienos minėjimas Širvintų r. Gelvonų vidurinėje mokykloje

2015 m. vasario 13 d. Širvintų r. Gelvonų vidurinėje mokykloje vyko Vasario 16 – osios ir šv. Valentino dienos minėjimas. Savaitę laiko mokiniai ruošėsi šiems renginiams: repetavo, kūrė užduotis, dalyvavo akcijoje „Lietuvai ir man“, gamino malūnėlius ir jais puošė mokyklą.

Pirmoji šventė, kuri paminėta, buvo Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Minėjimo metu žiūrovai turėjo galimybę pasiklausyti gražių posmų apie Lietuvą (skaitė Gintarė Barkevičiūtė), pasiklausyti autentiško kareivio (Juozo Karaciejaus) pasakojimo, pamatyti signatarų: Edvardo Markevičiaus, Svajūno Čereškevičiaus, Andriaus Daraškevičiaus, Gyčio Daunoravičiaus, Lauryno Liuizos, Eimanto Amulio ir Luko Jakimavičiaus, inscenizaciją. Inscenizacijos metu sugiedotas Lietuvos himnas. Vėliau sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorė Ona Valančienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Jūratė Stankevičienė. Po sveikinimo žodžių mokytoja Sondra Bartulienė apdovanojo mokinius, geriausiai atsakiusius į anketos klausimus.

Po Vasario 16 – osios minėjimo mokinių laukė šv. Valentino dienos renginukas. Jo metu Laura Jatkauskaitė pasveikino susirinkusiuosius su gražia švente ir pakvietė sudalyvauti keliose rungtyse. Mokinei talkininkavo mokytoja Sondra Bartulienė, kuri sukūrė puikią renginio atmosferą. Rungčių ir užduočių atlikėjai buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis – saldainiais.

Jurgita Striškienė