Ir vėl lydėjo sėkmė

2013 m. gegužės 31 d. Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete, minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, buvo apdovanoti jaunieji menininkai. Čia ir vėl nuskambėjo Širvintų rajono Gelvonų vidurinės mokyklos abiturientės Monikos Balukevičiūtės pavardė. Mokinė pateko tarp 14 geriausiai fotografuojančių mokinių.

Olimpinės fotografijos konkursui 164 autoriai iš visos Lietuvos pateikė 487 darbus. Fotografijas vertino Lietuvos fotomenininkų sąjungos nariai Zenonas Nekrošius, Virgilijus Usinavičius, fotografė Laima Baranauskienė, VDA Fotografijos ir medijos meno katedros III kurso studentė Elzė Vareikytė. Džiugu, kad komisija konkurso laureate pripažino Moniką Balukevičiūtę, kuri konkursui pateikė nuotraukų seriją „Emocijų antplūdis traukiant virvę“. Gaila, kad Monikai neteko sudalyvauti apdovanojimo ceremonijoje, kurioje dovanas ir diplomus jauniesiems menininkams įteikė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, generalinis sekretorius Valentinas Paketūras, Pekino olimpinių žaidynių vicečempionas Edvinas Krungolcas. Tą pačią dieną mokykloje vyko kita svarbi šventė – Paskutinio skambučio šventė, kurios metu mokinės pasiekimai fotografijų konkursuose buvo taip pat pastebėti ir įvertinti.

Reikia pažymėti, kad šie metai Monikai buvo labai sėkmingi, ji sugebėjo nugalėti net trijuose šalies moksleivių fotografijų konkursuose, o viename iš jų pelnė III laipsnio diplomą, taip garsindama ne tik mokyklą, bet ir rajoną. Savo ateitį mokinė sieja su fotografija ir reikia tikėtis, kad studijos Hanze universiteto Minervos akademijoje (Groningenas, Olandija), į kurią, praėjusi atranką bei sėkmingai išlaikiusi stojamąjį egzaminą, ji įstojo, padės pasiekti savo tikslą.

Gelvonų vidurinės mokyklos informacija