Pradinukų viktorina Upninkuose

Rudens karalystėj daržovių puota,
Štai Ropė atvyko  Ridiko teta,
Uždusęs įvirto dėdulė Kopūstas.
Moliūgas, tarytum balionas išpūstas…

Spalio 20 dieną Gelvonų vidurinės mokyklos pradinukai viešėjo Jonavos rajono Upininkų pagrindinėje mokykloje.

Vykome pakviesti artimiausių kaimynų  upninkiečių į rudeninę pradinių klasių mokinių viktoriną ,,Ką žinau apie daržoves“. Jos metu mokiniai buvo susiskirstyti į komandas. Mūsų mokyklos komanda gavo ,,Ridikėlio“ pavadinimą. Ją sudarė 4 mokiniai iš kiekvienos klasės. Į Upininkus vyko Edgaras Pupeikis (1 klasė), Enrikas Marcinkevičius (2 klasė), Džordana Amulytė (3 klasė) ir Vilūnė Purlytė (4 klasė). Mokiniai sprendė kryžiažodį, dėliojo daržovių dėlionę, atliko įdomią praktinę užduotį, kurios metu lytėjimo būdu, turėjo atspėti kokia daržovė slepiasi maišelyje ir ją įvardinti. Buvo parodyta graži muzikinė kompozicija apie daržoves, vaikai mokėsi visi kartu dainuoti daržovių dainelę pagal duotą įrašą. Renginio pabaigoje mokyklos direktorė Danguolė Vasiliauskienė visiems dalyviams įteikė atminimo dovanėles ir padėkas. Mūsų komandos mokiniai pažadėjo atvykti į Upninkus ir kitąmet.

Esame dėkingi Gelvonų vidurinės mokyklos administracijai už puikią pažintinę ir informatyvią kelionę.

Gelvonų vidurinės mokyklos
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja